Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biadaczka: Kierowca przejechał rowerzystę. Obaj byli pijani

Utworzony przez Zgret 2000+, 29 lipca 2010 r. o 16:18 Powrót do artykułu
rozalka olaboga napisał:
juz kolejny topik poszedl sie %$#$#, eh
czyli on mowi prawde ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam, ze jestesmy na forum. wymieniamy poglady. komentujemy tematy, zaczynamy nowe. post za post. przeciez to nie sa jakies cholerne randki :/ proponuje wrzucic na luz. no i tym stwierdzeniem zakoncze sobie ten temat :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
przypominam, ze jestesmy na forum. wymieniamy poglady. komentujemy tematy, zaczynamy nowe. post za post. przeciez to nie sa jakies cholerne randki :/ proponuje wrzucic na luz. no i tym stwierdzeniem zakoncze sobie ten temat :/
JA NIE MIALEM NA MYSLI ZADNYCH RANDEK spytalem tylko czy tamto stwierdzenie bylo prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli chyba prawda skoro nie chcesz nic napisac i wyjasnic w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co tu wyjasniac? normalnie rozmawiamy, wpada troll forumowy, robi zamieszanie i nagle dociekasz rzeczy, ktore nie sa z tematem zwiazane. strasznie to glupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
ale co tu wyjasniac? normalnie rozmawiamy, wpada troll forumowy, robi zamieszanie i nagle dociekasz rzeczy, ktore nie sa z tematem zwiazane. strasznie to glupie.
czyli to bzdura byla a ta czytelniczka do kogo pila ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka czytelniczka? z tego co widzialam to czytelnik to raz. a dwa mysle, ze kogos rozbawilo robienie czata z forum DW, po prostu ktos wyrazil swoje zdanie, ot co. ma prawo i nie nalezy sie tu doszukiwac podstepow. kuzwa to w koncu jest forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i czytelnik ale zabrzmialo to tak jakby cos do mnie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nawet jakby do ciebie? to co? nie znasz zycia i zasad forum? :)raz znajdziesz poplecznika raz wroga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nie wiedzialem do czego to bylo napisane i wychodzilo ze ten "suchy" ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
................. musze sprawdzic czy nie jestem na forum programu ewy Drzyzgi, a poki co, to [czesc]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem do czego to piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ciebie to byly ze kropki dobra, spadam pobuszowac w innych topikach, a ty - wiecej optymizmu i olewczego podejscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam po weekendzie ? poszalalas troche ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o! teraz zupelnie inna sprawa bo inne podejscie nie za bardzo szalalam, ale zamierzam to sobie odbic w tym tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tygodniu czy przy weekendzie? a gdzie szalalas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tygodniu, w tygodniu nic w weekend nie robilam, blogie lenistwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tygodniu??? ja tylko w weekend moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sztrasznie leniuchowalas ze nawet na forum sie nie pokazalas dopiero dzisiaj po poludniu myslalem ze tak w weekend poszalalas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...